Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2019 yılında kurulan Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi Türsab Belgesini (Belge No: 12545 ) almış A sınıfı Turizm Seyahat Acentesidir. Turizm alanındaki yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi online acente olma hedefiyle kurulmuştur. Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi online bir portal olarak teknolojiyi turizmin hizmetine sunan ve turizm profesyonellerine hizmet veren bir platform olma hedefiyle yola çıkmıştır.

2023 yılında Kıbrıs destinasyonuna başlayan acentemiz (kibrishotelleri.com) müşteri mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.

Uluslar arası en iyi yazılım mühendisleri tarafından yaratılacak olan web siteleri, otomasyon ve crm sistemleri ile, dijital teknolojiyi sadece alan değil, aynı zamanda üreterek yazılım alanında da önemli işlere imza atmayı hedeflemektedir.

© 2023 KıbrısHotelleri kuruluşudur.Tüm Hakları Saklıdır.

0 850 533 30 49 Sizi Arayalım Mı?
-->